Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Lepszym rozwiązaniem byłyby "kalosze szczęścia", które o ile pamiętam nosił T. Fijewski. Powodwały one, że noszący je w jednej chwili przemieszczał się żądane miejsce. A pomyslodawca tych 40 minut ma nie po klei w głowie. Normalnie myślący takich bredni nie wymyślilby
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zbyszek kieliszek
chyba jeb...ka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jezu... co z tymi ludzmi??
Panie Wojciechowski mam lepszy pomysł niż ten Pana i dostaniemy się do stolicy jeszcze szybciej niż 40 min, niech Pan się postara i obieca wyborcom że przeniesie Pan stolicę do Lublina , przecież to bardziej prostsze . Zejdź Pan na ziemie i przestań gadać głupoty bo chyba tylko PiS potrafi takie bzdury opowiadać.  Ja będę na Pana głosował ale na NIE !!!   PO nie jest mi po drodze ale z dwojga złego to niech oni dalej żądzą bo takich wy Polskę już całkiem rozwalicie.
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kaszanka wyborcza i tyle. Paplać sobie może ale kto mu uwierzy w te brednie. Wytrzeżwiej chłopie i potem się wypowiadaj. :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepszym pomysłem jest zakup latających dywanów dla lublinian, one mkną z dowolną prędkością, wystarczy tylko zamówić, jakie to proste!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale idiota!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mało brakowało a bym się zastanawiał nad oddaniem głosu na tego kandydata.Ale dobrze że się wydało!bay,bay,mr. kandydat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czemu tylko do Warszawy? Czemu nie na Marsa? Przecież jeżeli jeżeli wylądowaliśmy na Księżycu, to możemy podróżować po planetach. A na Księżyc już teraz można zrobić wyciąg orczykowy.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ta "osoba" ma wszystkich wyborców za kretynów ??????? To już nie jest bajkopisarstwo ale jawna kpina z inteligencji ludzi. Takie numery może przechodziły 25 lat temu. na pierwszych wyborach. Przez ten czas większość odczuła na ile można wierzyć w przedwyborcze obietnice. No chyba....że "osoba" poda wcześniej w jaki sposób pozyska środki na inwestycję i jakie zobowiązuje się ponieść konsekwencje za niedotrzymanie obietnicy. Ale to chyba marzenia ściętej głowy... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie przenoście stolicy do Lublina ani do Krakowa , po kiego nam tu warszawka.Lepiej wydłużyć jazdę koleją do 6 godzin  a tego oszołoma na osła i będzie spokój.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ze takich IDIOTOW jeszcze jest pelno na Lubelsczyznie ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Autor tekstu nie dodał, że obok bombardowania przez niego pytaniami tylko na ten temat kandydata do Sejmiku i jego odpowiedzi, pojawiły się też merytoryczne riposty Jarosława Gowina, Grzegorza Muszyńskiego i Grzegorza Czeleja. Tego w relacji z konferencji już nie ma. Przytoczę dwie wypowiedzi, obie lubelskie - pierwsza autorstwa byłego pracownika mediów, a dziś speca od marketingu politycznego: Dziennikarze myślą, że wiedzą wszystko, a nie wiedzą nic (oryginalna wypowiedź była dosadniejsza). I drugi: -Myślę o zmianie zawodu. -Nie chcesz być już dziennikarzem? -Chciałbym zająć się czymś uczciwszym. Niech posłużą one jako ogólny komentarz do sytuacji dziennikarstwa w Polsce. Dziennikarstwo to służba innym, a nie stawianie się wyżej ponad innych, to możliwie wierne odtwarzanie prawdy, a nie realizowanie swoich interesów lub swojej redakcji. To pisałem ja, były dziennikarz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe kogo weżmie na konduktora?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nic, tylko sie pośmiać... z tych ponad 200 km/godz. Czy ten człowiek wie, o czym mówi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...